18 Nisan 2013 Perşembe

Bircoşun Ayakkabıları :))Kızımın ilk yürümeye başladığından itibaren giydiği ayakkabılarını paylaşmak istedim. Benim kızım biraz geç yürüdü 15 aylıkken yürümeye başladı aslında geç sayılmaz ama yaşında yürüyenlere göre diyeyim :) gerçi her çocuk farklıdır di mi?
İlk pembiş ayakkabısını deichmanndan almıştık. Çok komikti ilk yürüdüğünde bu ayakkabıyı kaldıramıyordu :)) İkinci ayakkabısını babaannesi zara dan aldı, hem çok rahat hemde zımbalı olarak son moda bir ayakkabı Bircoş bu ayakkabıyı çok seviyor rahat ettiği içinde zevkle giyiyor ve sonuncu ayakkabısı şuan vazgeçilmezi nike spor ayakkabı buda hem çok rahat hem de artık koşturduğu için hareketine uyum sağlıyor. Giymediği iki ayakkabısı daha var onlarda çok şeker babet tarzı inşallah havalar ısındığında güzel güzel giyinecek..
Kız çocukları hep mi süslü olur artık 18 aylık olmasına rağmen giyeceğini kendi seçiyor. Dışarıya çıkacağımızda istediği ayakkabıyı gösteriyor benim dediğimi hiç giymiyor, daha şimdiden böyleyse yandık valla :)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hürriyet

Pages

Translate

Neler Yapmışım?

İnsanım önce, sonra anneyim, ev hanımı aslen muhasebeciyim